Kliknij aby przejść do facebooka
Kliknij aby przejść do youtuba

Salon online wyposażenia łazienek w Świnoujściuu: kabiny prysznicowe, umywalki, wanny, toalety, zlewozmywaki, baterie łazienkowe i kuchenne - Domarket

 72-600 Świnoujście ul. Gajowa 6 tel. - 888-139-555

Geolokalizacja: Szerokość geograficzna: 53.89634, Długość geograficzna: 14 .36008
Logo kutnowskiego salonu online Domarket

ARMATURA ŁAZIENKOWA DLA MIESZKAŃCÓW ŚWINOUJŚCIA

Kliknij aby przejść do naszego facebooka
Kliknij aby przejść do youtube
Salon online z wyposażeniem łazienek | Świnoujście

GRZEJNIKI PANELOWE: ŚWINOUJŚCIE

W naszej ofercie znajdują się również grzejniki panelowe pojedyncze i podwójne. Wykonane są ze stali niskowęglowej i malowane farbą proszkową. Dzięki małej ilości jaką zajmują mogą być używane nie tylko w łazience ale i w całym domu. Zapraszamy mieszkańców Świnoujścia do zapoznania się z ofertą grzejników na domarket.pl

 

W czasie realizacji zakupu otrzymasz 5% rabatu jeśli użyjesz kodu rabatowego o treści: 

domarket-swinoujscie

 

Ogrzewanie to najkosztowniejsza z domowych instalacji, zarówno jeśli chodzi o koszty inwestycyjne, jak i eksploatacyjne. Do tego nie da się mówić o komforcie, jeżeli ogrzewanie działa źle, albo jest dla nas uciążliwe w obsłudze. W końcu sezon grzewczy to w naszym klimacie pół roku. Najważniejszy jest więc mądry i przemyślany wybór wszystkich komponentów składających się na sprawne działanie systemu grzewczego.

Grzejniki łazienkowe panelowe to jeden z dodatków, bez których nowoczesna łazienka czy kuchnia się nie obędzie. Może jednak stanowić nie tylko element grzewczy, ale również stylową ozdobę pomieszczenia.

 

JAKI GRZEJNIK PANELOWY WYBRAĆ?

Przy wyliczeniu mocy grzewczej grzejników należy rozważyć kilka ważnych czynników, tj. kiedy i z jakich materiałów zbudowano budynek, jakiego ocieplenia użyto, gdzie znajduje się pomieszczenie, jaką ma wentylacje itp itd.

  • Dla domów bez izolacji cieplnej, które zbudowano przed latami osiemdziesiątymi XX w. zapotrzebowanie na moc grzewczą wynosi aż 120–200 W/m2.
  • W budownictwie pod koniec XX w. (1980–2000), można założyć, że potrzeba 90–120 W/m2.
  • W nowoczesnym budownictwie, zapotrzebowanie spada do 60–90 W/m2.
  • W niedużym, ale za to bardzo dobrze ocieplonym domu jednorodzinnym zapotrzebowanie może być jeszcze niższe, podobnie jak w przypadku mieszkań, które znajdują się w środku szeregu zabudowy i mogą dodatkowo korzystać z ogrzewania sąsiednich lokali.

 

Kliknij aby przejść do naszego sklepu on-line: DOMARKET.PL

Grzejniki panelowe w Świnoujściu.